contact: gotanasronull@nullgmail.com

Kované železné nábytok pre každú sezónu

Kované železné nábytok pre každú sezónu V ideálnom prípade by vaše potreby v oblasti nábytku mali byť dlhodobé, t. J. Povedať, nábytok, ktorý si zakúpite za domácu dekoráciu, by mal byť dostatočne odolný, aby ste získali maximálnu hodnotu pre každý penny vynaložený z vašich hard-earned money. Je to preto, že položky z exotického nábytku prichádzajú za cenu a nechcete, aby ste skončili s každým rokom strávili toľko peňazí. Tu sa hodia inteligentné nákupy nábytku. Šikovný výber nábytkových predmetov pre rôzne miesta vášho domu by zapožičal odrody a dlhú životnosť nábytku. Nábytok z tepaného železa môže byť mimoriadne užitočným prínosom na dosiahnutie týchto cieľov. Na začiatok je nábytok z tepaného železa extrémne odolný vďaka obsahu kovu. Exkluzívny nábytok z tepaného železa sa vyrába ohýbaním a ohýbaním železa na prezentované predmety ako sú postele, stoly, stoličky, pohovky, stojany na telefóny, skrine a prakticky každý druh nábytku potrebný v domácnosti. Vaša jedáleň, salónik, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, terasa, vonku, všetky majú požiadavky na nábytok a nábytok z tepaného železa má takú rozmanitosť, aby zmenil všetok dostupný priestor na skvelý pohľad. Pridajte k tomu rustikálny kúzelný nábytok z tepaného železa a máte domov, ktorý je puristovo potešenie.

V kombinácii s nábytkom Amish, nábytok z tepaného železa prechádza extra lesk. Amish vyrobený nábytok je identický s nábytkom z tepaného železa, pokiaľ ide o nostalgickú hodnotu. Každá položka dodáva krásu a dáva pocit kráľovského vyhliadky do domu. Ak je nábytok z tepaného žele...

Continue Reading

Moderné Dúha Safari prvé narodeniny

asné farby, roztomilé zvieratká, sladké dobroty a domáce ... nemôže pokaziť s týmto combo, že?! ;) Moja obľúbená časť obrázku je vlastne pozadie, však, a nájdete plnú výukový program pre tento dúhového Safari Tree múru na webových stránkach Fisher-Price. Ale pred odchodom, prejdite na mnoho farebných inšpirácie pre vaše vlastné sladkosti safari strán + zadarmo Printables!

PARTY KEY dávať pozor na:

  • Zebra Kvetina Cake Pops na slame prove s príliš veľkých listoch papiera
  • Hippo Lagoon Perfektné: roztomilý hrochy cookie obchode kúpil "pool" sfarbený na modro puding!
  • Tlač Dúha Safari HURÁ banner (na stiahnutie tu).
  • Perfektný doplnok sú papier pomponem
  • Farebné Animal Cracker Košíčky + Dúha Trail Mix slúžil polka dot poháre
  • Fisher-Price hračky Rock-a-Stack a kanistre používané ako náhradka "stúpačiek" konfety

Toto dieťa-priateľský "Dúhová Trail Mix" je jednoducho z obilnín ovocia krúžku Kix obilnín, drobných živočíchov a jogurt čipy cukrovinky. Podávajte v malých šálkach cukroví, to je jednoduché pre malé ruky. Pridal som zelené potravinárske farbivo do pistácie puding na zelenú v "Perfect Palm-stachio" trochu dynamickejšie a jungle-y. Môžete tiež zvážiť strapec papier. konfety

domáci sušienky boli doplnené farebnými zvierat krekry. (Aj used Wilton Color Spray Mist škvrnu.) Malých častí zvierat ako idiot Znie Puzzle hračky boli použité ako dekoratívny akcenty v celom stole. Milujem, ako to vyzerá, ako by lev dohliada na košíčky ... Pre jednoduché smeč domáce koláče, veľkoryso gélu "koláč 6 s maslom a používať špachtľou tvoria...

Continue Reading

Čistenie interiéru vášho automobilu

Nie je to vždy zábavné, ale raz za čas aute naozaj potrebuje dobré čistenie interiérov! To možno vykonať pred alebo po umytí exteriéru vášho automobilu podľa ehow.com. Najprv treba vziať vrece na odpadky a vysypať koše, ktorý bol nahromadené z auta. To zahŕňa papiere, prázdne fľaše a čokoľvek iného, ​​ktorý nepatrí.

Druhým krokom je odstránenie všetkých položiek, ktoré nepatria do auta. (Ak ste niečo ako ja, potom by ste mali mať knihy, časopisy, navyše oblečenie, obuv, a mnoho ďalších vecí v aute).

Ďalej uchopiť uterák a nejaké auto čistejšie, a utrite všetky vinylové povrchy, ktoré pomáha kontrolovať prach. Použite papierovou utierkou a čistiacim prostriedkom na sklo utrieť sklo (predné a zadné), všetky okná, zrkadlá a rádiové jednotky, aby sa zabránilo pruhovanie.

V neposlednom rade - vysávanie. Najprv je nutné odstrániť všetky autokoberce z auta, tak často, špinu a odpadky môže dostať tlačil pod ním. Použite vákuové príloh k dispozícii osloviť malé medzery v aute, ako najlepšie svoje schopnosti, a trepe autokoberce pred uvedením späť do auta. Pre dotvára umiestnite nový osviežovač vzduchu v aute!

Credit to: berryinsurance.com

Photo: Land Rover MENA, Jaguar MENA

Continue Reading

Nástenná interaktívne tabule pre vašu triedu

Horná Učiteľ zdieľa jej nadšenie pre - a tipy o použití - interaktívna tabuľa.

Učiteľ Sue Holland a jej milovaný interaktívne tabule.

Niet pochýb o tom niektorí skrútené duša bude chýbať príležitostný nervy štiepeniu výkrik kriedou na tabuľu. Pre nás ostatných, rastúca popularita interaktívnych tabúľ - často mylne spájaní pod značkou "SMART Board," hoci Smart je špecifický názov značky - sú jedným z najlepších vecí, ktoré sa stalo triede technológie v posledných dvadsiatich rokoch,

Interaktívna tabuľa je v podstate len veľký, dotykový displej. Doska je pripojený cez štandardný USB konektorom, do počítača a digitálnym projektorom, ktorý zobrazuje obrázok obrazovky počítača na tabuľu. Softvér umožňuje, aby počítač ovládať z tabule pomocou ručne alebo pomocou špeciálnej pera. Práce vykonáva na doske možno uložiť do počítača a e-mailom, ktorý v priebehu školského roka, môže znamenať výrazné zníženie papierových letákov.

Niet divu, že obchodný svet rýchlo vzal lesk interaktívnymi tabuľami, kedy boli zavedené v roku 1991. Now, pedagógovia sa začínajú objavovať to, čo obchodný komunita je nepríčetný o.

Vo vysielaní júla na Edutopia.org, učiteľka na základnej škole Susan Parker napísala, že Interaktívne tabule svojej triede je "prináša informácie živý" študentom. Poznamenala, že "každá lekcia stáva interaktívnym jeden, a študenti sú veľmi motivovaní sa učiť."

"Doska je veľmi užitočné ukázať a naučiť editáciu a prepisovanie," hovorí Parker, ktorý pracuje vo vnútornej mestskej školy s mnohými dvojjazyčných žiakov. "Tam sú perá v rôznych farbách, k...

Continue Reading